Jak se zapojit do projektu

1. Přihlaste se do projektu

Využijte on-line přihlašovací formulář.

Kontaktní údaje:
E-mail: info@sbirej-toner.cz

2. Doručíme Vám sběrný box nebo můžete využít vlastní kartonové krabice

Po přihlášení Vám doručíme zdarma požadovaný počet sběrných boxů. Sběrný box je kartonová krabice o rozměrech: 54x38x69 cm. Do sběrného boxu umístíte přibližně 20 tonerových nebo 120 inkoustových tiskových kazet. Samozřejmě můžete sbírat i do vlastních kartonových krabic.

3. Sbírejte vhodné prázdné tonery

Umístěte Váš sběrný box na dobře viditelné místo a upozorněte všechny ve Vaší organizaci, aby prázdné tonery, vhodné pro renovaci, ukládali pouze do sběrného boxu. Prázdné tonery před vhozením do sběrného boxu uložte do jakéhokoliv obalu, aby nebyly skladováním na sobě poničeny. Seznam vhodných tonerů pro sbírání uvádíme zde.

VHODNÉ JSOU POUZE ORIGINÁLNÍ TONERY!


4. Naplněné sběrné boxy odvezeme

Jakmile naplníte sběrný box nebo vlastní kartonovou krabici, zažádejte o jejich vyzvednutí na našich stránkách v sekci odvoz boxu.  Nejpozději do 3 dnů box zdarma vyzvedneme. Zároveň můžete vyžádat nový sběrný box pro další sbírání. Pozor! Hmotnost plného boxu nesmí přesáhnout 50 kg (omezení dopravní firmy).

5. Vámi posbírané tonery předáme k renovaci

Veškeré Vámi nasbírané tonery budou oceněny podle ceny v seznamu vhodných tonerů a jejich hodnota bude poukázána jako dar pro vybrané zařízení pro mentálně postižené ve Vaší oblasti

6. Peníze poukážeme jednotlivým zařízením

Každý měsíc na těchto stránkách informujeme o výši získaných finannčích částek pro jednotlivá podporovaná zařízení. Veškeré získané finanční částky převedeme na konci daného sběrného roku na účty jednotlivých zařízení. Sběrný rok končí vždy 31.10. daného roku.

7. Sbírejte dále :-)

Děkujeme!