Opakovaná nominace na cenu Ď posunula Sbírej-toner.cz až do Národního divadla!

Pardubice 13. 4. 2012 - Unikátní ekologicko-charitativní projekt Sbírej-toner.cz se i v letošním roce dočkal hned několika krajských nominací na Cenu Ď. Cenu, která je každoročně udělována mecenášům, morálním vzorům a dobrodincům v oblasti kultury a charity.


Sbírej-toner.cz, jenž za dobu své čtyřleté existence rozdělil ústavům a zařízením pro mentálně postižené spoluobčany po celé ČR téměř 1 000 000 korun, byl na Cenu Ď nominován celkem pětkrát. Nominovala jej zařízení, která se projektu buď účastnila či aktuálně účastní. A i když se mu prozatím nedostalo cti obdržet nejvyšší regionální ocenění - krajskou cenu Ď, jeho organizátoři pevně věří, že v samotném finále v Národním divadle má šanci získat některou z mnoha cen.

A co na ambice projektu, který vyzývá veřejnost k tomu, aby se ekologicky zbavovala tiskových kazet, a tím přispívala na potřebné, říká zakladatel a hlavní „mozek“ Ceny Ď pan Richard Langer?
„Podle všeho, co jsem o projektu „Sbírej toner“ slyšel, jde o zajímavé ekologicko-charitativní řešení. Mne ale zajímá, jestli v praxi skutečně takové řešení pomáhá potřebným. Jestliže jsme ale zaznamenali na sobě nezávislé nominace pořadatele projektu na Vysočině, v Pardubickém kraji, Olomouckém kraji, v Jihomoravském kraji a v regionu hlavního města Prahy – kdy na cenu Ď není možné se přihlásit sám, ale mecenáš musí být přihlášen kulturní nebo charitativní organizací za konkrétní počiny – musím s radostí konstatovat, že projekt „Sbírej toner“ se stal samozřejmou součástí života, ve které se úspěch snoubí s odpovědností. Každému, kdo vymýšlí a realizuje podobné projekty držím palce a těším se na setkávání při cenách Ď – neboť jistě každý takový nápad bude po zásluze nominován na Ď.“

Chcete i Vy pomoci rozvoji projektu a podpořit v Pardubickém kraji Denní stacionář Slunečnice?
Jste celebrita, firma, spotřebitel tiskových kazet či osoba ochotná pomoci? Kontaktujte nás! Bezplatná linka 800 130 100 či e-mail service@sbirej-toner.cz jsou tu pro vás!
Více informací o projektu naleznete na www.sbirej-toner.cz .

O společnosti OTTO Office (hlavní organizátor projektu):
Společnost OTTO Office patří do německé zásilkové skupiny OTTO. Na českém trhu se stala po 6letém působení třetím největším dodavatelem kancelářských potřeb, kancelářské techniky a kancelářského nábytku. Katalogový prodej a internetové obchodování představují stěžejní prodejní nástroje společnosti. Dodání zboží do 24 hodin po celé ČR, výběr z více než 8000 produktů, bezplatné telefonní a faxové linky, možnost navrácení zboží bez udání důvodu nebo individuální péče o zákazníky, to vše tvoří komplex spolehlivých a profesionálních služeb pro zákazníky.

Kontakt pro média:
Iva Pohanková, OTTO Office (CZ) s.r.o.
E-mail: iva.pohankova@otto-office.cz
Mob: +420 733 735 973