Netradiční zakončení 3. ročníku projektu Sbírej toner

Pardubice 9. 11. 2011 – Ekologicko-charitativní projekt Sbírej toner společnosti OTTO Office (CZ) s.r.o již 3 roky podporuje ústavy pro mentálně postižené. Projekt vybízí firmy, aby odevzdávaly použité tonery a cartridge do speciálních boxů. Tato surovina je pak následně použita pro renovaci.

Každoročně, v měsíci listopadu, jsou vybraným zařízením předávány šeky s finanční částkou, která má pomoci zlepšit podmínky pro handicapované spoluobčany.

Vyhodnocení letošního ročníku proběhne netradičně. Organizátor akce se rozhodl dát větší prostor pro diskusi všech zúčastněných subjektů - ústavů, zástupců pořádající společnosti, partnerů projektu i jeho dalších příznivců - a zorganizuje diskusní fórum, jehož vyvrcholením pak bude slavnostní předání šeků. Hlavními tématy fóra jsou další možnosti rozvoje projektu, aktivizace stávajících účastníků, otázky „změkčení“ zákonů, spolupráce ústavů se zřizovateli atd. Účast na akci přislíbila patronka projektu, senátorka Mgr. Miluše Horská .

Diskusní fórum a předávací akci spoluorganizuje pražská organizace OS Pohoda a uskuteční se
29. 11. 2011 od 12.00 v mléčném baru Bílá vrána v Praze 13 - Stodůlkách.

Srdečně zveme zástupce médií i partnerů, kteří chtějí pomoci rozšířit povědomí o projektu a jimž spojení ekologie s charitou připadá smysluplné.

Vaši případnou účast potvrďte prosím na e-mail: iva.pohankova@otto-office.cz nejpozději do
27. 11. 2011.


O společnosti OTTO Office:

Společnost OTTO Office patří do německé zásilkové skupiny OTTO. Na českém trhu se stala po 6-ti letém působení třetím největším dodavatelem kancelářských potřeb, kancelářské techniky a kancelářského nábytku. Katalogový prodej a internetové obchodování představují stěžejní prodejní nástroje společnosti. Dodání zboží do 24 hodin po celé ČR, výběr z více než 8000 produktů, bezplatné telefonní a faxové linky, možnost navrácení zboží bez udání důvodu nebo individuální péče o zákazníky, to vše tvoří komplex spolehlivých a profesionálních služeb pro zákazníky.

Kontakt pro média:

Iva Pohanková, OTTO Office (CZ) s.r.o
E-mail: iva.pohankova@otto-office.cz
Mob: +420 733 735 973
www.otto-office.com/cz, www.sbirejtoner.cz