Pardubický deník a internetový portál Žena-podnikatelka se staly mediálními partnery ekologicko-charitativního projektu Sbírej–toner.cz

Pardubice, 1. června 2011 - Ekologicko-charitativní projekt Sbírej-toner.cz (www.sbirejtoner.cz), jehož organizátorem je společnost OTTO Office (CZ) s.r.o se sídlem v Pardubicích, úspěšně vstoupil do 3. sběrného roku. Hlavní myšlenkou zmiňovaného projektu je odevzdání použitých tiskových kazet k dalšímu zpracování, a tím získání finančních prostředků pro ústavy pro mentálně postižené v České i Slovenské republice.

„Každoročně oslovujeme různá média s nabídkou mediálního partnerství. Tradičně spolupracujeme s ČRO Pardubice a letos se k nim přidal i Pardubický deník. Mediálním partnerem se stal rovněž internetový portál pro podnikající a podnikavé ženy Žena podnikatelka.cz (www.zena-podnikatelka.cz ), který pomáhá projektu bezplatným umístěním banneru, zveřejňováním tiskových zpráv i dalších informací k němu“ říká Klára Noworytová, generální ředitelka pořádající firmy.

Jak uvedl Zdeněk Nožička, nový provozovatel portálu Žena podnikatelka.cz, spojení podnikajících a podnikavých žen a charity mu připadlo výborné, proto se po oslovení organizátorem projektu nerozmýšlel ani minutu. „Velmi rádi podpoříme projekt, který je vlastně zaměřen oběma směry – šetří naše životní prostředí a pomáhá těm, kteří to potřebují. A ještě po nikom nechce peníze! Ta myšlenka je prostě báječná“ říká Zdeněk Nožička.

Na stránkách www.sbirejtoner.cz je možné se informovat o tom, které ústavy jsou do projektu zapojeny a jak konkrétně byly využity finanční prostředky získané z loňského ročníku. Dále jsou zde k nalezení informace o partnerech celé akce.

Organizátoři projektu si pro tento rok stanovili za cíl částku 500.000 Kč. Pro její dosažení je nutné to, aby firmy vůbec věděly, že takovýto projekt existuje a že se do něho mohou zapojit. „Proto jsme vděčni, za jakoukoliv pomoc ze strany médií“ dodává Noworytová.

Pomozte životnímu prostředí i mentálně postiženým a zaregistrujte se na www.sbirejtoner.cz či na bezplatné lince 800 130 100.

Kontakt pro média:
Iva Pohanková, OTTO Office (CZ) s.r.o
E-mail: iva.pohankova@otto-office.cz
Mob: +420 733 735 973
www.otto-office.cz, www.sbirejtoner.cz

O společnosti OTTO Office:
Společnost OTTO Office patří do německé zásilkové skupiny OTTO. Na českém trhu se stala po 6-ti letém působení třetím největším dodavatelem kancelářských potřeb, kancelářské techniky a kancelářského nábytku. Katalogový prodej a internetové obchodování představují stěžejní prodejní nástroje společnosti. Dodání zboží do 24 hodin po celé ČR, výběr z více než 8000 produktů, bezplatné telefonní a faxové linky, možnost navrácení zboží bez udání důvodu nebo individuální péče o zákazníky, to vše tvoří komplex spolehlivých a profesionálních služeb pro zákazníky.